Aktualności

ZT-A 27.09.2015r.

W  Towarzyskich Zawodach w Ujeżdżeniu w Zamysłowie  27.09.2015r. startowały cztery przygotowywane przez nas pary:

– Marta Staniewska i Malwa

– Katarzyna Bogawska i Nigeria

– Artur Ankiewicz i Malwa

– Julia Szylak i Nigeria,

reprezentujący barwy Klubu Jeździeckiego Equarius w Poznaniu.

Dla Kasi były to pierwsze zawody w ujeżdżeniu (nie licząc wewnątrzklubowych), a drugie zawody wyjazdowe w ogóle, doświadczenie Julii natomiast jest bogatsze o jeden start w zawodach ujeżdżeniowych – obie startowały w Zamysłowie na Nigerii – młodej, wrażliwej, niezbyt doświadczonej klaczy, mającej za sobą 2 starty w zawodach towarzyskich. Połączenie dość trudne, jednak dziewczyny wywiązały się z zadania bardzo dobrze (Kasi niestety przytrafiła się pomyłka programu).

Na Malwie natomiast startował Artur Ankiewicz – ta para ma za sobą kilka udanych startów z wynikami 67% i zdany egzamin na Srebrną Odznakę Jeździecką, oraz Marta Staniewska, na koncie której również można odnotować kilka udanych startów na tej klaczy ( m.in. z wynikiem 65%). Obydwa przejazdy na Malwie były bardzo udane – Artur pojechał energiczniej, co kosztowało go na początku przejazdu małą trudność w utrzymaniu koncentracji konia na pomocach, a nie na banerach reklamowych 😉 , Marcie natomiast przytrafiła się drobna pomyłka programu, a pod koniec przejazdu trochę zabrakło impulsu.

Podsumowując – przejazdy były udane, nie odbiegające poziomem od tych, które zajęły czołowe miejsca. Kolejne szlify, zwłaszcza mniej doświadczonych zawodniczek, za nami, teraz tylko dziewczyny muszą się mniej stresować startem i nie mylić programów 😉

Poniżej krótka galeria zdjęć z wyjazdu:

ZT-A 27.09.2015

error: Content is protected !!