Aktualności

ZT-A 13.09.2015r.

W dniu dzisiejszym 5 trenowanych przez nas koni brało udział w Towarzyskich Zawodach w Ujeżdżeniu w Stajni Raduszyn zajmując prawie same czołowe miejsca z następującymi wynikami:
– Karolina Jarmonik na Mousie – II miejsce z wynikiem 62,5 % w konkursie L-0

– Paulina Siwińska na Malwie – II miejsce z wynikiem 68,42% w konkursie L-1 (zabrakło ok. 0,5 % do pierwszego miejsca)

– Karolina Jarmonik na Johnnym – VII miejsce z wynikiem 64,21 % w konkursie L-1

– Artur Ankiewicz na Malwie – I miejsce z wynikiem 67,5% w konkursie L-3

– Anna Wieczorkiewicz na Nigerii – III miejsce w konkursie L-3 z wynikiem 65,68 %

– Anna Wieczorkiewicz na Mr. Hattori – II miejsce z wynikiem 65,76% w konkursie P-2 (zabrakło ok. 0,5 % do pierwszego miejsca).

Bardzo cieszymy się z kolejnych sukcesów i wyników sporo powyżej 60%, świadczą one o tym, że praca z końmi i z jeźdźcami prowadzona jest w prawidłowy sposób, choć wciąż jeszcze kilka aspektów pozostaje do dopracowania.

trening ujezdzeniowy jezdzcow i koni Poznan

Szkoła Dresażu Dressage Dreams prowadzi treningi ujeżdżeniowe na poziomie kl. L – C, przygotowuje do startów w zawodach i udziału w egzaminach na odznaki jeździeckie. Na tych, którzy nie mają swojego konia, a chcieliby rozwijać się w tej dyscyplinie, czekają dobrze wyszkolone konie, które udostępniamy do udziału w zawodach i odznakach. Prowadzimy również treningi bez ogłowia / na cordeo.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:  >>>OFERTA SZKOŁY DRESAŻU DRESSAGE DREAMS.

 

error: Content is protected !!