Aktualności

ZR i ZT-A 19.07.2015r.

W dniu 19.07.2015r. dwa trenowane przez nas konie brały udział w Regionalnych (Mr. Hattori) i Towarzyskich (Malwa) Zawodach w Ujeżdżeniu w Gruszczynie i tak:

– Anna Wieczorkiewicz i Mr. Hattori zajęli III miejsce w konkursie D-2 z wynikiem 60,83%, nie pokazując niestety szczytu swoich możliwości – podłoże na czworoboku nie sprzyjało koncentracji konia na pomocach, jednak prawdziwym wrogiem okazała się ulica za ruszającymi się na wietrze krzakami 😉

– Artur Ankiewicz i Malwa zajęli II miejsce (na 11 par i 21 startów) w konkursie L-3 z wynikiem 65,68% – ten wynik z kolei w pełni zasłużony i zapracowany.

Atrakcją konkursu L-3 okazała się soczysta nawałnica nie pozostawiająca suchej nitki na koniach, zawodnikach i publiczności, jednak dzielnie dotrwaliśmy do końca zawodów i do dekoracji, a i dobry nastrój nie opuszczał wszystkich chowających się gdzie się dało przed burzą  🙂

Podsumowując wyjazd był udany, i choć mogło być trochę lepiej, to Mr. Hattori nie daje zapomnieć, że jeździectwo uczy pokory i nie ma koni idealnych ;).

 

19.07.2015

 

error: Content is protected !!