Aktualności

Relacja, wyniki i galeria zdjęć z Wewnątrzklubowych Zawodów w Ujeżdżeniu 08.05.2016r.

IMG_3087

W dniu 08.05.2016r. zorganizowaliśmy kolejne już wewnątrzklubowe zawody w ujeżdżeniu. Rozegraliśmy trzy konkursy: L-0 dla najmłodszych zawodników na kucach z autorskim programem bez galopu, najliczniej obsadzony konkurs L-1, oraz konkurs z programem ujeżdżeniowym egzaminu na Srebrną Odznakę Jeździecką. Sędzią zawodów była znana i lubiana p. Monika Warych. Zawody przebiegały w dobrej, sportowej atmosferze, sprzyjającej pierwszym (dla koni i jeźdźców) startom, dopisała także piękna, wiosenna pogoda.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

(obrazek powiększy się po kliknięciu na niego)

wyniki zawodow wewnatrzklubowych DressageDreams

Szkoła Dresażu Dressage Dreams od kilku lat organizuje dla swoich jeźdźców (i koni) zawody wewnątrzklubowe, do sędziowania których zaprasza uznanych sędziów ujeżdżenia. Takie zawody mają na celu zaznajomić niedoświadczonych zawodników z dyscypliną, jej przepisami, wymogami, pozwolić nabrać doświadczenia startowego, uczyć radzenia sobie ze stresem startowym, zapoznać z zasadami rywalizacji sportowej. Konie natomiast w ten sposób przyzwyczajają się do warunków panujących na zawodach – muzyki, publiczności, banerów, tłoku na rozprężalni.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc w organizacji i zawodów: luzakom, sekretarzom, pomocnikom, fotografom, no i oczywiście tym, którzy dostarczyli wszystkie pyszności na wspólne ognisko po zawodach! 😉

Kolejne zawody planowane są na pewno na przełom września / października, choć niewykluczone, że odbędą się jeszcze jedne pod koniec czerwca.

IMG_3315

Poniżej galerie zdjęć z poszczególnych konkursów:

KONKURS L-0

KONKURS L-1

KONKURS SOJ

Zobacz także:

Letnia Akademia Ujeżdżeniowa

Trening ujeżdżeniowy jeźdźców i koni Poznań

Klub Jeździecki EQUARIUS Poznań – sekcja sportowa

Trening ujezdzeniowy Dressage Dreams Poznan

 

error: Content is protected !!