Kursy i szkolenia

Majówka ze skalą szkoleniową

Skala szkoleniowa w teorii i w praktyce – szkolenie 5-dniowe w długi weekend majowy dla osób ze swoim koniem lub bez.


Dla kogo:
Szkolenie adresowane jest głównie do osób, które rozpoczynają przygodę z ujeżdżeniem, mają swojego konia i nie mają pewności, czy ich trening zmierza we właściwym kierunku, lub też nie mają konia ani nie planują startów w zawodach, ale chcą poszerzyć lub usystematyzować swoją wiedzę o treningu ujeżdżeniowym.


Termin:
– 01-05.05.2019 r.
W programie codziennie treningi indywidualne i wykład / pokaz.
Pierwszego dnia motywem przewodnim treningów i zajęć teoretycznych będzie dosiad i jego wpływ na pracę konia, korekta najważniejszych błędów dosiadu oraz podstawowe zagadnienia dotyczące prawidłowego używania pomocy jeździeckich.
Kolejne dni poświęcone będą na poznawanie – w teorii i w praktyce – kolejnych szczebli skali szkoleniowej. W ostatnim dniu, dla osób na wystarczającym poziomie umiejętności, trening może być na cordeo.


Minimalny wiek uczestników: 16 lat
Maksymalna liczba uczestników: 8 osób.


Cena: 1400 zł
Cena obejmuje: treningi, zajęcia teoretyczne, zakwaterowanie, obiady (catering), materiały szkoleniowe.
Do dyspozycji uczestników jest w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotowywać sobie śniadania i obiady.
Zakwaterowanie w pokojach 2 – 3 osobowych, dwie łazienki na 4 pokoje.
Możliwość przyjazdu ze swoim koniem – cena bez zmian (ilość miejsc ograniczona).


Rezerwacje:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mejlową na adres: biuro@dressagedreams.pl , w zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu, wzrost i masę ciała, w przypadku osób niepełnoletnich – wiek i zgoda rodziców. Prosimy o opisanie w kilku słowach swojego doświadczenia w jeździeckiego oraz informację o przyjeździe z własnym koniem. W odpowiedzi na mejla otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, informacje o wpłacie zadatku oraz o sposobie i terminie zapłaty za szkolenie.


error: Content is protected !!